Nowa linia TRI 3, 6, 10, 15 i 20W obejmuje zestaw charakteryzujący się wysokim poziomem izolacji przetwornic prądu stałego (DC/DC) z regulacją, w kompaktowych obudowach DIP-24 (3-10 wat) lub 2”x1” (15-20 wat).

Najważniejszą cechą urządzeń linii TRI jest zaawansowany system wzmocnionej izolacji, zdolny wytrzymać wysokie napięcia testowe (9000 V prądu stałego przez 1 sek. oraz 5000 V prądu przemiennego przez 60 sek.) i napięcia robocze (1000 V napięcia skutecznego prądu przemiennego). Przetwornice nie tylko posiadają dobre parametry izolacyjne, ale również charakteryzują się wysoką wartością CMTI wynoszącą 15kV / µs.

Nowa konstrukcja umożliwia pełną integrację filtra EN 55032 klasy A i znacznie obniża zużycie energii w stanie jałowym. Wysoka sprawność wynosząca do 90% umożliwia bezpieczną pracę w zakresie temperatur od –40°C do +65°C bez obniżenia wartości znamionowych oraz do 85°C przy obniżeniu wartości znamionowych. Wszystkie modele charakteryzują się szerokim zakresem napięć wejściowych 2:1 oraz precyzyjnie regulowanymi, izolowanymi napięciami wyjściowymi. Dzięki najnowszym certyfikatom bezpieczeństwa informatycznego (IEC/EN/UL 62368-1), urządzenia należące do linii TRI stanowią perfekcyjny wybór w przypadku wielu wymagających zastosowań w przemyśle, branży transportowej i w sektorze oprzyrządowania.

Dodaliśmy należące do serii TRI przetwornice prądu stałego (DC/DC) do gamy oferowanych przez nas produktów - sprowadzamy je na zamówienie. Informacje o cenach oraz warunkach dostawy znaleźć można w naszej witrynie internetowej.

Jeśli potrzebują Państwo dalszych informacji lub są zainteresowani innymi produktami firmy TRACOPOWER, prosimy o przesłanie wiadomości na adres info@soselectronic.pl. Z przyjemnością pomożemy.